Více  z  nabídky

Zumba Dance
Lekce ZUMBY podporuje chytlavá latinsko-americká hudba, vše vás bude bavit a naprosto vás pohltí společně se tak naučíme základní kroky salsy, merengue, cumbie, reggaetonu, samby, … a vše tak krásně spojíme do sestav a zároveň i posílíme celé tělo naprosto zábavným způsobem. Po hodině sice propotíte všechno oblečení, ale na tváři máte úsměv od ucha k uchu a nemůžete se dočkat další lekce. Tato hodina je vhodná i pro úplné začátečníky, takže se opravdu nemusíte bát přijít. Ke konci hodiny je občas přidáno posilování s velkýma míčema (na bříško), činky a samozřejmě oblíbené masážní obruče HULA HOOP

Martina - 722 270 076,   Petra - 602 767 890

 

Flirt dance + prvky Twerku
Flirt Dance - nový taneční styl, který v sobě skrývá prvky latiny, moderny, jazzu, ale i orientálního tance a street dance. Tento taneční styl převzal smyslnější prvky těchto tanečních stylů a všechny je propojil do svůdných tanečních choreografií, které ve vás probudí nečekanou ženskost a svůdnost. Do hodin jsou zapojeny i prvky Twerku. Tento styl je přesné a originální spojení tanečních oborů lektorky Márty, Petii. Vhodné i pro milovníky Zumby….

Martina - 722 270 076,   Petra - 602 767 890

 

Jumpy
Jsou perfektní aerobní program, který kombinuje jednoduchost chůze a přirozeného odrazového pohybu, který zvládne opravdu každý. Jumpy – trampolínky mění pár minut jemného skákání nahoru a dolů na efektivní cvičení pro každého. Součástí hodiny je i posilování nově s gumičkami a činkami. Jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí zhubnout, zpevnit postavu, zlepšit fyzickou kondici, získat životní vitalitu nebo zdokonalit zdraví zábavným a jednoduchým způsobem, který baví a zároveň je toto cvičení šetrné a bezpečné pro vaše klouby.

Martina - 722 270 076,   Petra - 602 767 890

 

Ay Fly Yoga
Co čekat od AY Fly trainingu? Během hodiny zažijete nejrůznějí pocity. Od lehkého uvolnění až po absolutní euforii. Od příjemného houpání a relaxace v šátku až po „akrobatické prvky“. S šátkem je to mnohem jednodušší než si myslíte! Pokud postupujete dle instrukcí lektora a posloucháte vlastní tělo, pak se závěsu nemusíte obávat! Ay – fly joga Vás dokáže posunout fyzicky i psychicky! Získáte nejen pružné a pevné tělo, ale také pocit sebejistoty z překonávání sebe sama! Je to dřina, relaxace, výzva a zábava!! Chcete-li plakat, tak plačte, chcete-li se smát, tak se smějte a chcete-li křičet, tak křičte! Kdo nevyzkoušel, nepochopí a kdo vyzkoušel, už nepřestane………

Martina - 722 270 076,   Petra - 602 767 890

 

Zumba pro nejmenší
Tzv. přípravka s dlouholetou tradicí Dance Studia Wanted - pro kroužky HIP HOPU (street dance), ZUMBY (kroužek je určen pro kluky i holčičky od 3 do 5 let- po dohodě lze i o něco mladší). Během hodin se pomalu učíme základní kroky různých tanečků a dále jsou zařazeny básničky, písničky, říkanky, různé pohybové hry a učíme se společně celkovou průpravu a vnímání hudby. Každá hodina je obměňována a k dispozici máme i pro každé dítě trampolínky a mnoho cvičebních pomůcek.

Martina - 722 270 076,   Petra - 602 767 890

 

Thajský box (Muay Thai)
MUAY THAI neboli thajský box je přes 1000 let staré bojové umění které v boji používá techniky nohou, rukou a paží. Ve starých spisech jsou mezi osmi základními zbraněmi thajského boxu uváděny pěsti, lokty, kolena a nohy. Kombinace všech boxerských a kopacích technik ve spojení s technikami loktů a kolen dělá tento sport jedním z nejlepších bojových umění...
Klub RAVÁNA GYM o.s. byl založen v roce 2001 a za čtrnáctiletou dobu působení na scéně Muay Thai vychoval velkou řadu bojovníků. Hlavním trenérem je Jaroslav Švehla (znám také jako "KONDOR") držitel trenérské licence III.třídy.

Jarda - 608 920 092

 

Pilátes
Potřebujete se cítit lépe, vypadat lépe, zpevnit břišní svaly, dát se do kondice fyzické i psychické? Vnímáte nedostatek energie a chcete zvýšit svoji výkonnost? Pilates je řešení! Pravidelné cvičení zpevňovacího a protahovacího cvičení s důrazem na posílení oblasti trupu, břišních a zádových svalů, a na koordinaci s dechem vede k proměně těla. Břicho sílí a získává tvar, páteř se narovnává, ochablé svaly získají zdravé napětí. Z hodin odcházíte příjemně zahřátí – cvičení prokrví svaly ztuhlé z mnohahodinové práce pod plným pracovním nátlakem a s jednostranným zatížením. Precizním prováděním jednotlivých cviků se Vaše tělo postupně naučí nové možnosti pohybu, které využijete při všech dalších pohybových aktivitách. Hodina je určená pro úplné začátečníky a mírně pokročilé … časem se bude pomalu zapojovat pilates s kombinací ay-fly sítě.

Naďa - 603 750 094

 

Cvičení pro těhulky
Pro Vás všechny je určeno toto těhotenské cvičení a příprava k porodu.
- cvičení krátkých sestaviček na zlepšení fyzické zdatnosti ženy, zpevnění pánevního dna, hýždí, paží, na protažení zádového svalstva, na prohlubování a kvalitu dýchání - cvičení na gymballech, s overbally, prvky gravidjógy, relaxační a dechová cvičení - žena a její tělo v těhotenství a v šestinedělí - informace a aktivity pro nastávající rodiče, které jim pomohou příjemně prožít období těhotenství, zvládnou samotný porod a následně i péči o dítě - nácvik manipulace s dítětem

Simona - 777 118 331

 

Cvičení na fitballech
Zdravotně – kondiční cvičení (vedené fyzioterapeutkou)je vhodné pro kompenzaci jednostranného přetížení pohybového aparátu např. v zaměstnání… Lekce jsou složeny z cviků dynamických i pomalejších a NEJSOU vedeny ve stylu aerobiku. Cvičení je určeno pro ženy, muže i dorostence, kteří si chtějí během klidné hodiny příjemně protáhnout celé tělo.

Bětka - 728 132 582

 

Taiji
Principem cvičeni Taiji je "klidné srdce a koncentrovaná mysl". Odstraňuje stres, posiluje tělo, upravuje krevní tlak i další zdravodní problémy. Je vhodné jako doplněk pro aktivní sportovce, mladé lidi i pro starší generaci, které pomáhá zlepšit koordinaci i pohyblivost kloubů.

info - 722 270 076
 

Body Fitness
Chtěli by jste zpevnit svou postavu? Shodit nějaká ta kila a dostat se do kondice jak fyzicky tak psychicky? Máme pro vás řešení . Nemusíte chodit do posiloven, strávit tam moře času na běžících pásech, kolech nebo u činek, stačí přijít na cvičení FITNESS, kde se zaměřujeme na nejdůležitější partie těla, zpevňujeme každý sval v těle a soustředíme se také na kondici, která je neméně důležitá. Hodiny jsou vedeny i trochu zábavnější formou a samozřejmě toto cvičení zvládne opravdu každý. V hodině využíváme posilování vlastním tělem, používáme činky, gymbally (velké míče) a některé hodiny pracujeme i ve dvojicích. Prijďte se určite přesvědčit na vlastní oči a vyzkoušet si naše nové cvičení.

info - 722 270 076

 

Hip-Hop, Street dance
Již tradičně – zve kroužek HIP HOPU – nové tancující děti, dorost i dospělé, co milují pohyb v rytmu Hip Hopu, Funky, RnB, Reggaetonu, MTV dance… a různé styly street dance… Žádné taneční zkušenosti nepožadujeme jen snahu se něco naučit a nadšení pro tento druh tance ….Přijít může opravdu kdokoli…. Cena 2.900,- Kč na celý školní rok, hodiny jsou 2krát týdně-( tj.cca 33,-/h), vystoupení, soutěže v průběhu roku. Doplňujícím programem o prázdninách jsou příměstské tábory (červenec) a sportovně/taneční tábor (srpen).

Martina - 722 270 076,   Petra - 602 767 890

 

Trampolínky pro děti
U tohoto cvičení se děti pořádně vybijí, užijí si srandu a samozřejmě také trošku zapotí. Zároveň Jumpy pomáhají zlepšit fyzickou kondici, získat vitalitu a zdokonalují zdraví zábavným a jednoduchým způsobem, který baví a zároveň je toto cvičení šetrné a bezpečné pro klouby. Děti mají dnes nedostatek pohybu a zde se vyřádí a hlavně si hodinu zábavně užijí a samozřejmě je tento kroužek vhodný i pro děti, které mají problémy s váhou.

Martina - 722 270 076,   Petra - 602 767 890

 

HBW Kruháč (Kruhové (funkční) tréninky)
HBW (Hard Body Workout) - Kruhové tréninky pro veřejnost jsou určeny pro zájemce z řad veřejnosti a příznivce cvičení s vlastní vahou nebo za pomoci pomůcek jako jsou Bosu, TRX, Fitbally, Kettlebelly, Lodní lana, Gun-ex, Bulgarian bags atd... Jde o kombinaci několika druhů skupinových tréninků pro každého, kdo má chuť udělat něco pro sebe. Každý trénink je jedinečný svojí originalitou HBW Facebook. Každé HBW je složeno ze silových, stabilizačních, dynamických cviků a kardio zátěže. Vzhledem k náročnosti a intenzitě cvičení není HBW Kruháč pro kardiaky, astmatiky a lidi se zdravotními potížemi vůbec. Účast na tréninku je na vlastní nebezpečí!

Jarda - 608 920 092

 

Závěsné systémy
Cvičení na závěsných systémech TRX. TRX je zkratka pro „Training Resistance Exercise“. Závěsný systém je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. Zpevněte si své tělo a posilte CORE (hluboký stabilizační systém) Cvičení je velmi náročné doporučujeme nováčkům začít funkčním tréninkem kde si prověříte vaše schopnosti a vaší připravenost k tréninku TRX...

Jarda - 608 920 092

 

H.I.T. (High Intensity Training)
Cvičení pro dámy a pány, sportovce i profíky. Jede se na vysoké tepové frekvenci. Jedná se o zvlášť náročné cvičení, kderé je doporučeno jen trénovaným jedincům. Po absolvování několika HBW Kruháčů rozhodne trenér je-li klient/ka schopen/na hodin H.I.T. Za pomoci vlastní váhy, jednoduchých cviku, ktere jsou procvičovány v co nejrychlejším intervalu a s pořádnou dávkou kardia si klient sáhne až na dno svých sil...

Jarda - 608 920 092

 

HCB - Hardcore břicho
Vytvarujte své tělo do krásy a zpevněte své svaly i sebevědomí! Tyto hodiny jsou zaměřeny na posílení problémových partií bríška, hýždí, boku a stehen. Dva druhy cvičení v jednom - Fyzická kondice, vytrvalost a Hardcore břicho... Hodiny jsou stavěné k procvičení celého těla.


Jarda - 608 920 092

 

Thajský box pro děti 6-12 let
Thajský box, neboli Muay Thai, je přes tisíc let staré bojové umění. Základními zbraněmi jsou lokty a kolena, protože výsadou thajského boxu jsou boxerské a kopací techniky, kombinované s technikou strhů a klinčováním. To dělá thajský box specifickým v oblasti bojových sportů. Dětské tréninky thaiboxu jsou uzpůsobeny věku dětí. Děti si osvojují základní techniky tohoto bojového umění. Vštěpujeme jim možnosti využití, ale také pravidla použití thaiského boxu. Vedeme je k úctě a pokoře a současně zdravě posilujeme jejich sebevědomí. Zaměřujeme se také na celkový rozvoj pohybových dovedností dětí. Formou her a pohybových činností rozvíjíme jejich fyzickou kondici, silové, koordinační a lokomoční schopnosti.

                                                                    Jarda - 608 920 092

 

Společenské tance
Consectetuer adipiscing elit. Nam pede erat, porta eu, lobortis eget, tempus et, tellus. Etiam neque. Vivamus consequat lorem at nisl. Nullam non wisi a sem semper eleifend. Donec mattis libero eget urna. Duis pretium velit ac mauris. Proin eu wisi suscipit nulla suscipit interdum. Aenean lectus lorem, imperdiet at, ultrices eget, ornare et, wisi. Pellentesque adipiscing purus ac magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

p.Pecina - 604 784 192

 

Cvičení rodičů s dětmi
Ke správnému vývoji dětí je nutné velké množství podnětů (ze svalů, smyslů, změn poloh těla). Dostatek příležitostí k pohybovým aktivitám a novým zkušenostem příznivě působí na psychomotorický vývoj dětí a zvyšuje také sociální stabilitu. Děti těší společné činnosti s maminkou či tatínkem a postupně se začínají zajímat o vrstevníky, proto je toto cvičení ideální aktivitou.

Štěpánka - 776 295 661

 

Jogalates
Jogalates (nebo i Yogalates) je nový cvičební styl, který kombinuje tisíciletími prověřenou jógu a desetiletí oblíbený Pilates. Jogalates se zaměřuje na posílení středu těla, zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného, ale zároveň silného těla. Cvičí se jak vleže na zemi, v kleku, tak v různých sedech i ve stoji. Sled cviků kombinuje Pilates sestavu s ásánami a principy jógy. Používají se i pomůcky, které provedení cviků někdy ulehčí a někdy pekelně ztíží (např. theraband nebo míče). Obtížnost cviků roste s tím, jak pečlivě cvičící vnímá jemné nuance cviku. Zdánlivě stejný pohyb může být velmi snadný, nebo naopak velmi namáhavý.

Marcela - 606 634 377